Схема підключення


Визначившись з тарифним планом, обов'язково надішліть заявку у компанію, через форму замовлення або за телефоном +38 (96) 79 222 27.
Протягом 24 годин з Вами зв'яжеться наш фахівець і уточнить деталі підключення обладнання до мережі Інтернет або впровадження вибраної послуги. Ми пишаємося оперативністю реалізації Ваших бажань, і невпинно виконуємо поставлені завдання в строк.

Три кроки
для швидкого підключенняОСТАННІ НОВИНИ

 

  • Зміна вартості у тарифах 2019р.

    Шановні Абоненти! Ми цінуємо кожного нашого Абонента і розуміємо наскільки важливо Вам залишатися на зв'язку з близькими, спілкуючись через мережу Інтернет. Проте, вартість ресурсів, обладнання, а також послуг, необхідних для забезпечення стабільного доступу до мережі Інтернет, постійно зростає. Тому, з метою поліпшення якості послуг та обслуговування, ми вимушені з 01 квітня 2019 року незначно збільшити вартість щомісячних послуг для існуючих та нових абонентів. Більш детальна інформація про нові тарифи на сайті в розділі,або зателефонувавши оператору. Сподіваємося на розуміння і дякуємо, що Ви з нами. З повагою, Адміністрація
  • Акційне *Безкоштовне підключення!

    АКЦІЙНІ ТАРИФИ м.ШОСТКА *Умови підключення : Вартість підключення *Безкоштовно , вважаеться за умови авансового платежу 1200 грн у всіх тарифах. Тарифи починають діяти при внесенні зазначеної або більшої суми протягом одного дня . При поповненні рахунку на меншу суму, діє місячний тариф "Комфорт". Термін дії Акції до 31.12.2017 року.
  • Нові тарифні плани

    Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу на зміни в тарифних планах. З 1 вересня 2017 у зв’язку з черговим підвищенням тарифів на електроенергію і значним подорожчанням обладнання компанія SKAYNET змушена привести тарифи на послуги до економічно обґрунтованих. Цей вимушений захід дозволить нам підтримувати на високому рівні працездатність мережі, як і раніше використовуючи тільки високоякісне телекомунікаційне обладнання провідних виробників. Поточна вартість тарифних пакетів збережеться до 31 грудня 2017 року включно. Тарифні плани будуть приведені у відповідність з:

Публічна документація


Обравши «SKAYNET» серед інших постачальників послуг Інтернет-зв'язку, ви не будете шкодувати про своє рішення.
Звернутися за додатковою інформацією та оформити заявку можна в будь-який зручний час.


ПОДАТИ ЗАЯВКУ
AK ISP 2013-2019