Корпоративним клієнтам ми завжди готові запропонувати повний набір комплексних рішень в області цифрового зв'язку та Інтернет, які перетворюють новітні телекомунікаційні технології в повноцінний бізнес-інструмент, який, в поєднанні з Вашими здібностями, дозволить освоїти нові рубежі і завоювати нові ринки. Обравши нас, Ви завжди зможете розраховувати на весь спектр телекомунікаційних сервісів, у тому числі консультування і створення корпоративних мереж «під ключ». Висококваліфіковані фахівці нашої компанії знайдуть вихід навіть із найскладніших ситуацій та запропонують рішення, яке забезпечило б високу якість зв'язку й було максимально економним. Ми чудово розуміємо специфіку будь якого виду діяльності і зможемо підібрати відповідне рішення саме для Вашого бізнесу. Ми готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Цілодобовий моніторинг і резервні канали зв'язку гарантують комфортну роботу з нами в якості партнера, який вирішує Ваші телекомунікаційні задачі. Документи для підключення: Для підключення послуг, будь ласка, заповніть заявку на підключення і наш фахівець зателефонує Вам у найближчий час.

ОФІС 10 - ₴ 500

організація і побудова

гарантована швидкість

цілодобовий моніторинг

статичнa IP-адреса

ОФІС 20 - ₴ 800

організація і побудова

гарантована швидкість

цілодобовий моніторинг

статичнa IP-адреса

ОФІС 50 - ₴ 1500

організація і побудова

гарантована швидкість

цілодобовий моніторинг

статичнa IP-адреса

Тарифні плани дійсні з 1 травня 2017р.;
Всі тарифні плани безлімітні;
Кожному Абоненту надається безкоштовно одна реальна ІР адреса;
Зазначені швидкості доступу у безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими.
Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.
Якщо Вас цікавить інша швидкість доступу до мережі Інтернет чи додаткові телекомунікаційні послуги, які Ви не знайшли у переліку, зателефонуйте до нас і наші менеджери нададуть всю інформацію.
Будемо раді з Вами працювати!

Хочете знати більше?
Зв'яжіться з нашим бізнес-консультантом


Contact now
AK ISP 2013-2021