параллакс фон

Ми пропонуємо підключення до мережі Internet для приватних осіб, фірм та організацій. Вартість підключення - всього 1 грн. до квартири! (з врахуванням кабеля, роботи і налаштування комп’ютера). Термін підключення залежить від наявності точок доступу у Вашому районі міста.
Процедура підключення гранично проста й займає до 1 дня, за наявності технічних умов у Вашому будинку. У протилежному випадку, можливість, вартість і терміни підключення розглядаються в індивідуальному порядку.
Більш детальну інформацію Вам буде надано після того, як Ви заповните заявку на підключення на нашому сайті. Також ви маєте можливість замовити підключення за телефоном +38 (096) 79 222 27, просто вкажіть своє прізвище, ім’я, адресу і номер контактного телефону.
У заздалегідь домовлений час прибудуть фахівці та проведуть монтажні роботи по прокладці кабелю. Після виконання монтажних робіт у Ваш комп'ютер, при необхідності, буде встановлено мережевий адаптер для підключення мережі. Далі буде здійснено налагодження програмного забезпечення і демонстрація роботи системи.


 

Шановні абоненти! Інформуємо Вас, що з 01.04.2021 року відбудуться наступні зміни в тарифах на послуги інтернет:


ОБЕРІТЬ

ТАРИФ

Без обмеження трафіку

Підключення безкоштовно*

Сумарний трафік

Завантаження фільму

IP адреса

БАЗОВИЙ

130

грн/міс

до 25 Мбіт/с

45 хвилин

СТАНДАРТ

160

грн/міс

до 50 Мбіт/с

12 хвилин

КОМФОРТ

220

грн/міс

до 100 Мбіт/с

5 хвилин


Підключення до Мережі SKAYNET передбачає проведення наступних робіт:

- Протягування кабелю від обладнання до поверху клієнта .
- Монтаж кабелю по поверху до квартири абонента.
- Створення отвору в стіні, у зазначеному абонентом місці, для закладу кабелю в квартиру
- Обжим кабелю з кріпленням роз’єму RJ-45,
- Реєстрація нового клієнта в базі даних провайдера,
- Реєстрація MAC-адреси пристрою, що підключається , та налаштування мережевого протоколу,
- Тестовий показ працездатності підключення,
- Інформування клієнта щодо роботи з Особистим Кабінетом.

Крім стандартного підключення безпосередньо до комп’ютера, можлива також організація мережі через бездротовий пристрій, WI-FI роутер. При необхідності, наші фахівці можуть провести налаштування обладнання .

Протягом чотирьох календарних днів після підключення до Інтернету послуга може бути надана в кредит. За цей час вам потрібно поповнити особистий рахунок на суму, рівну абонентській платі. У разі затримки оплати послуга буде автоматично призупинена, до моменту поповнення особового рахунку.

- Підключення безкоштовно* вважається 10 грн., в інших випадках 5 грн/м.
- Підключення безкоштовно* до квартири , за умови внесення авансового платежу 500 грн.
- Автоматична активація облікового запису - 1 грн/місяць. (вважається відсутність внесення логіну та паролю в особистий кабінет)
- Всі таріфні плани – безлімітні (без обмеження трафіку).
- Вартість реальної ІР адреси складає 50 грн\міс, та замовляється абонентом через Особистий кабінет.
- Звітним (обліковим) періодом вважається календарний місяць з 1го по 1ше число.
- Перехід на будь-який із тарифних планів вищої вартості здійснюється безкоштовно. Вартість переходу на тариф нижчої вартості становить 100 грн.
- Для всіх абонентів передбачена послуга «Кредит довіри», яка надає можливість користуватися послугами в кредит протягом 5 днів після закінчення коштів на рахунку. Абонент, який користувався послугами в кредит, повинен сплатити абонплату за поточний місяць.
- Якщо з якої-небудь причини користувач тимчасово призупиняє користування послугами мережі Інтернет, то для нього автоматично встановлюється плата в розмірі 20 грн за 1 календарний місяць. Відповідно за тимчасове припинення послуги тривалістю в 2 міс абоненту необхідно заплатити 40 грн, за 3 міс — 60 грн. В цей же час нарахування абонентної плати призупиняється. Для відновлення користування послугами абоненту необхідно поповнити рахунок згідно діючого тарифного плану та звернутися до службу підтримки для активації послуг.

Обравши «SKAYNET» серед інших постачальників послуг Інтернет-зв'язку, ви не будете шкодувати про своє рішення.
Звернутися за додатковою інформацією та оформити заявку можна в будь-який зручний час.


ПОДАТИ ЗАЯВКУ
AK ISP 2013-2021